środa 21.03.2018

Daniel Kuczaj – mały ale wariat!

foto: Facebook/ Daniel Kuczaj
7 4

Bardzo lubimy ludzi z poczuciem humoru. Właśnie takim typem człowieka  jest Daniel „Qczaj” Kuczaj (31 l.), który dorobił się miana fit motywatora Matek Polek. „Qczaj” to trener personalny i miłośnik kulturystyki, który zasłynął dzięki swojej aktywności w sieci. Na YouTube, Facebooku i swoim blogu, w wyjątkowo zabawny sposób zachęca głownie kobiety do ćwiczeń. Daniel Kuczaj  jest prawdziwym góralem, pochodzi z Ludźmierza pod Nowym Targiem, ale od wielu lat mieszka w Warszawie i nie grzeszy wzrostem – 165 cm, przy wadze 80 kg. Czy niski wzrost jest dla niego problemem? Nie! Nauczył się nawet z niego sam żartować. „Jeśli jesteś za mały, by po coś sięgnąć, to sobie podskocz” – mówi Qczaj.

Zanim został trenerem, próbował swoich sił jako aktor, m.in. w Teatrze Buffo Był również fryzjerem, zdarzało mu się pracować nad fryzurą Michała Piróga czy dziewczyn podczas wyborów Miss Polonia. Qczaj powtarza, że dzięki pracy jako fryzjer poznał lepiej dusze kobiet, co obecnie przydaje mu się jak pracuje na kobiecymi ciałami.  Dzięki popularności w Internecie , Daniel zaczął gościć w telewizji. Był w „Pytaniu na śniadanie” a od niedawna w każdy poniedziałek prowadzi ćwiczenia w programie „Dzień dobry TVN”. Koniecznie zobaczcie jego kilka motywacyjnych filmików!

View this post on Instagram

Dziś trening życia i to dosłownie! Jedziemy trening z matką Polką! Gdy się na Ciebie wk**wiają, że karmisz biedna po galeriach handlowych, że zgorszenie siejesz – Ty siedzisz bidulko w chałupie albo w jakiejś restauracji dla matek i zastanawiasz się kiedy w końcu wrócisz do stanu sprzed porodu😅 To przybiegam do Ciebie ja Qczaj i Tereska! Co się kochana nie doćwiczysz to dośmiejesz! Całość na fanpage Qczaj 🎶LoveMeLikeYou🎶-Little Mix (7th Heaven Remix) Jedziemy z tym życiem! Joł💪🏼😁 Dziel się energią z kim chcesz! Matki, żony i kochanki! Karma wraca – głodni chodzić nie będziemy! #training #home #fit #fitness #polishboy #bodybuilding #athletic #polishmom #mom #baby #newborn #love #women #instamatki #instadziecko #rodzew2017 #kids #instamama #kobieta #polska #dontgiveup #lifecoach #performer #man #strong #fitlife #happy #goodmorning #littlemix #music

A post shared by Qczaj (@qczaj) on

 

 

Czytaj dalej

KOMENTARZE

1 Comment

  1. hwd

    21.06.2019 at 01:40

    160cm to ma końska kryka, to liczone z 10-cm włosami czy bez? w ogóle to uwazam ze on proporcji nie ma, spójrzcie na pas, ćwicze dłużej od tego metanabolowego jacusia i takiego benca nie mam.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

POLECANE