poniedziałek 22.01.2018

Czy to już koniec Deynn?

foto: facebook/Deynn
2 0

To co dzieje się obecnie wkoło Deynn (25 l.) na porównać do katastrofy!  Przypomnijmy, najpierw w internecie zostało opublikowane wyznanie  Klaudii Surmy (19 l.),młodszej siostry Marity, opisujące prawdziwe relacje pomiędzy siostrami.

Klaudia  opisała jak naprawdę wyglądało jej życie po przeprowadzce do stolicy, gdzie Marita obiecała swojej siostrze pomoc w znalezieniu dobrej pracy. Na obietnicach jednak tylko się skończyło. Siostry miały dzielić się opieką nad najmłodsza siostrą  Natalią, niestety Deynn nie wywiązywała się z tych deklaracji. Najmłodsza siostra bała się też narzeczonego Deynn, Daniela Majewskiego (24 l.), który na nie często krzyczał. Konsekwencją tego były problemy Natalii w szkole.  Cała ta historia zakończyła  się wielką kłótnią Klaudii z Deynn i Majewskim w ich mieszkaniu, interwencją Policji, i powrotem młodszych sióstr do rodzinnego Swidwina.

Następstwem tych wydarzeń, jest rezygnacja sponsorów ze współpracy z Deynn. Pierwsza zdecydowała się Perfumeria Neness. Na ich oficjalnym Instagramie możemy zobaczyć krótką notkę o zawieszeniu współpracy. Firma odcina się od komentarzy.

fot: Instagram/perfumerianennes

Następną firmą, która poinformowała o zakończeniu współpracy z fit celebrytką  jest WOMEN’S BEST, światowa marka specjalizująca się w produktach fit dla kobiet.(suplementy diety i odzież sportowa.

fot: Instagram/womensbeast

 

Co ciekawe, sama zainteresowana odmawia jakichkolwiek komentarzy na ten temat. Jednak wszystko wskazuje, że wszyscy od Marity przez jakiś czas odpoczniemy.

fot: Instagram/deynn

 

Jej narzeczony, Daniel Majewski ogłosił, że odwrócili się od nich wszyscy sponsorzy. Na ich głowy wylała się prawdziwa fala hejtu, została wyłączona możliwość komentowania ich postów w mediach społecznościowych. Jednak, wszystko wskazuje, że Majewski nie powiedział ostatniego słowa!

Gówno wiecie, i obiecuję że Wam to udowodnię gdy wrócę – pisze Daniel Majewski!

fot: Instagram/iammajewski
Czytaj dalej

KOMENTARZE

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

POLECANE