środa 20.12.2017

Czy Sylwia i Akop zdążą przed świętami?

foto:
2 0

Wszystko wskazuje na to, że koniec roku to będzie szalony czas  dla małżeństwa popularnych trenerów personalnych Sylwii (30 l.) i Akopa Szostaków (29 l)!
Akop zamieścił na swoich profilach społecznościowych tajemniczą informację na temat zbliżających się świąt:

„Za pare dni święta a my nie mamy choinki, mebli… nawet lodówki nie ma

W tym roku, będą najbardziej zwariowane i dziwne święta. Jednak najważniejsze ze mamy siebie, bo przecież właśnie o to chodzi w święta! Nie o drogie prezenty, szykowny stół… lecz o ludzi, którzy są z nami tego dnia.”

Sylwia Szostak napisała trochę więcej szczegółów, poinformowała swoich fanów o zbliżającej się przeprowadzce:

Dobra mina do złej gry.
Dziś dowiedziałam się tak serio serio co to jest świąteczna gorączka.
Zmieniamy z nowym rokiem sporo.
Dziś dowiedzieliśmy się, że mamy niecałe 4 dni na urządzenie, zamówienie, złożenie mebli, odmalowanie, zamieszkanie- wszystkoooo!!! W naszym nowym ukochanym lokum …ach i zrobienie tam świąt.
Czuję się jak w „dniu świra”. Jednak zawsze nawet jak wszystko staje na głowie powtarzam- że nie ma rzeczy niemożliwych.

Czy ta świąteczna gorączka spowodowana jest nagłym okazyjnym zakupem nowego mieszkania, czy powód przeprowadzki jest inny? Na zdjęciu zamieszczonym przez Szostaka widać, że mieszkanie nie jest nowe i faktycznie będzie wymagało remontu. Popularnym trenerom, życzymy, aby wszytko co związane z przeprowadzką ułożyło się po ich myśli, i mieli wspaniałe święta w gronie najbliższych!

 

POLECANE