wtorek 20.03.2018

Akop Szostak vs. Wojtek Balejko na gali WCA MMA w Warszawie.

foto: Collage Facebook
2 0

Po półtorarocznej przerwie, wraca do klatki MMA Akop Szostak (30 l.), ten popularny trener personalny po raz drugi chce spróbować zostać zawodnikiem/wojownikiem MMA. Dlaczego po raz drugi?

Już objaśniamy, po drugiej z rzędu szybkiej porażce w MMA, Szostak ogłosił zakończenie kariery w sportach walki przy bilansie 2 zwycięstw i 2 porażek. Zaznaczył, że nie ma warunków fizycznych aby walczyć w kategorii ciężkiej. Akop jest po prostu za niski, do swojej wagi.  Postanowił kontynuować karierę kulturysty, nawet zaczął przygotowania do startów. Niestety, na chęciach się skończyło. Jednak ciągnie wilka do lasu, i Szostak co rusz wrzucał posty o możliwym powrocie do MMA na swoich portalach internetowych. Tradycyjnie zbudowana, narracja rozbudzała emocje fanów Akopa na kolejną krwawą jatkę w klatce. Już ostrzyliśmy sobie zęby na pojedynek „nowej , lepszej” wersji Szostaka, Tymczasem z kapelusza wyskoczył...ogórek?

Foto:ligamcf.pl

Niejaki (niewątpliwie) sympatyczny zawodnik Wojtek Balejko , to nowy przeciwnik Akopa w drodze na szczyt. Wojtek doskonale zna smak porażki. Smakował jej osiem razy , przy 4 zwycięstwach. Wszystkie swoje wygrane walki, odniósł przez duszenie w parterze.  Wojtek, już raz potykał się ze, znanym sportowcem próbującym swoich sił MMA. Jego przeciwnikiem, był sztangista, olimpijczyk i były Prezes Polskiego Związku Podnoszenia Ciężarów – Szymon Kołecki. Pan Szymon, zlał Pana Wojtka w 1-szej rundzie. Wojtek oprócz łomotu, dostał pewnie czek na otarcie łez z opuchniętych oczu, za udział w walce wieczoru.

Wszystko wskazuje, że Akop rozpocznie budowanie swojego rekordu od spacerku , na gali WCA MMA w Warszawie  6 kwietnia.  Szanujemy Akopa za jego pracowitość, jednak sorry ale widzimy już oczami wyobraźni social media Akopa po wygranej.  Zresztą zobaczcie sami co dzieje się przed walką 🙂

6 kwietnia WCA Fight Night – po 1,5 roku wracam. Z nową głową i świeżym nastawieniem. Można setki razy wywracać się,…

Geplaatst door Akop Szostak op zaterdag 17 maart 2018

Jednym słowem, myśleliśmy ,że Akop ustawi sobie poprzeczkę „trochę” wyżej. Jednak w sporcie wszystko jest możliwe nawet … (hi hi hi)

Zobaczcie ostatnią walkę Wojtka Wolejki z Szymonem Kołeckim.

Czytaj dalej

KOMENTARZE

1 Comment

  1. Robo

    20.03.2018 at 15:53

    Bekę to można z Akopa kręcić a nie z Wojtka. Pan celebryta dostanie po bani i obsra się w ringu!!!!!!

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

POLECANE